Nápověda - Hledat - Uživatelé - Kalendář
Plná verze: Orthros no inu
ASiANTiTULKY.cz > Asie a vse kolem > Asijské seriály
nico2

Odsouzený vrah v cele smrti Ryuzaki Shinji má "božskou ruku" - schopnost dotykem vyléčit jakoukoliv nemoc nebo zranění. Jeho dokonalým opakem je Aoi Ryusuke, dobrosrdečný a nezkažený učitel, který se narodil s "ďáblovo rukou", díky čemuž může člověka zabít pouhým dotykem. Ti dva se setkají díky policistce, které Ryusukeho schopnost zachránila život a která se náhodně dozví o Ryuzakim a jeho schopnosti. Setkání obou mužů pak odstartuje řetěz událostí s dalekosáhlými následky.
Zdroj: CSFD

9 dílné dorama, v hlavní roli: Takizawa Hideaki (Taiyo wa Shizumanai), Nishikido Ryo (Last Friends), Mizukawa Asami (Inu o Kau to Iu Koto)

Titulky překládá Sonmi a najdete je jako vždy zde (odkaz na video v poznámce u titulků).
KatySchka
Naprostá trefa do černého. Skvělý výběr smile.gif
nico2
Kompletně přeloženo, přidáno do seznamu.
dupi.dup
CITACE(nico2 @ 2.12 2013 - 17:11) *
Kompletně přeloženo, přidáno do seznamu.

Poradíte prosím někdo, kde bych ty titulky našla? Strýček google neví a už je to taky nějaký pátek. Předem díky.
Zíza
Tady: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Orthros-no-Inu-2009 Je nutná registrace a ověření mailu.
dupi.dup
CITACE(Zíza @ 5.9 2017 - 11:06) *
Tady: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Orthros-no-Inu-2009 Je nutná registrace a ověření mailu.

Díky za informaci, tolik let tam chodím a vůbec mě nenapadlo, že se tam musí registrovat, aby byly titulky vidět laugh.gif
Zíza
CITACE(dupi.dup @ 5.9 2017 - 17:28) *
Díky za informaci, tolik let tam chodím a vůbec mě nenapadlo, že se tam musí registrovat, aby byly titulky vidět laugh.gif

Je to teď nově. Zpřísnily se kontroly, takže se tomu museli přizpůsobit tímhle způsobem.
dupi.dup
CITACE(Zíza @ 5.9 2017 - 18:36) *
Je to teď nově. Zpřísnily se kontroly, takže se tomu museli přizpůsobit tímhle způsobem.

Aha. Bohužel se mi tam nedaří zaregistrovat, už nevím co bych tam vyplnila, aby mi to vzalo mad.gif
Zíza
CITACE(dupi.dup @ 5.9 2017 - 22:49) *
Aha. Bohužel se mi tam nedaří zaregistrovat, už nevím co bych tam vyplnila, aby mi to vzalo mad.gif

Fakt? :-O Povinné údaje, zaškrtnou dole pak souhlas, opsat kód, zaškrtnout, že nejsi robot a mělo by to být ok. Jestli to nejde i tak, co ti to píše?
dupi.dup
CITACE(Zíza @ 6.9 2017 - 07:42) *
Fakt? :-O Povinné údaje, zaškrtnou dole pak souhlas, opsat kód, zaškrtnout, že nejsi robot a mělo by to být ok. Jestli to nejde i tak, co ti to píše?

Vždycky mi to napíše: Nastala chyba při ověření
Zkoušela jsem zadat různá jména, hesla, maily a vždycky skončím na tomto.
Zíza
CITACE(dupi.dup @ 6.9 2017 - 16:16) *
Vždycky mi to napíše: Nastala chyba při ověření
Zkoušela jsem zadat různá jména, hesla, maily a vždycky skončím na tomto.

Mně to šlo hned.
Tak si ten účet vem.
dupidup je přihlašovací jméno a heslo je 123456789.
Akorát mi napiš mail, na který to chceš, ten mohou měnit jen admini.
dupi.dup
CITACE(Zíza @ 6.9 2017 - 17:07) *
Mně to šlo hned.
Tak si ten účet vem.

Díky, jsi zlatá. Mail máš ve zprávě.
dupi.dup
CITACE(Zíza @ 6.9 2017 - 17:07) *
Mně to šlo hned.
Tak si ten účet vem.

Tisíceré díky! Vidím titulky!
Toto je "PDA" verze celkového obsahu. Pro zobrazení plné verze s dalšími informacemi, formátováním a obrázky, prosím klikněte zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.