IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

21 stránky(nek): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Těším se na...
Pethushka
příspěvek 29.6 2014 - 20:24
Příspěvek: #1

Král asijských bohů

Skupina: Members
Registrace: 26.7 2011
Číslo: 4 422
Poděkováno: 235

Podobné téma mi tu už nějakou dobu chybí, proto jsem ho zkusila založit. Můžete sem psát na jaké asijské seriály se těšíte, vkládat upoutávky a další info k seriálům, které se budou v blízké době vysílat.

Tak na co se zrovna těšíte? smile.gif

--------------------
Pethushka

Go to the top of the page

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 29.6 2014 - 20:37
Příspěvek: #2

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 29.6 2014 - 11:00) *
(Jinak mám na ty zraněné herce štěstí. Hned po YAS jsem se chtěla vrhnout na It's Okay, That's Love, ale Gong Hyo měla bouračku - ač fotky z místa byly nepěkné, tak má naštěstí jen zlomenou ruku.)

CITACE(Pethushka @ 29.6 2014 - 15:42) *
It's okay, that's love se ale kvůli té bouračce nijak neopozdí, ne? Taky jsem z toho byla v šoku a s hrůzou jsem otevírala článek na hancinema. No, hlavně že je v pořádku a nic vážného se jí (ani nikomu jinému) nestalo. Teď už lítají na facebooku fotky z natáčení, kde má sádru. Takže to asi taky nějak zahrnou do děje.

CITACE(nico @ 29.6 2014 - 17:58) *
Taky jsem četla, že se natáčení nemá opozdit, protože mají předtočeno. Ale já ti nevím, takhle tam za chvíli budou pobíhat o berlích, pod práškama a budou se psát komplet nové scénáře. Škoda, že ještě není žádná pořádná ukázka.

Taky už vyčkávám upoutávku. Promo fotky vypadají moc dobře a ti dva se mi k sobě hodí. Jeden z těch, na které jsem zvědavá smile.gif

A co se týká těch autonehod, zrovna dneska jsem nevěřila svým očím, když Lee Dong Hae posílal na Instagram video jak řídí (ne zrovna pomalu) a při tom se natáčí. Je jasný, že čím víc lidí a aut na jednom místě, tím víc autonehod, ale Korejci asi nebudou zrovna opatrní řidiči.

--------------------
Pethushka

+Quote Post
nico
příspěvek 29.6 2014 - 21:10
Příspěvek: #3

Guests

Že už bychom zprávy o tom na co se těšíme přestali psát do topicu Doporučení seriálu a jinde? laugh.gif Super nápad.

Tak jo: It's Okay, That's Love - wiki a nicneříkající upoutávka:

Ta promo fotka na mě působí zastarale:
Taky si myslím, že by to mezi nimi mohlo klapat. Vlastně doufám, že hlavní hrdina bude psychouš. smile.gif

Dvojkou je u mě: Fated to Love You - wiki a sic Jang Hyuk v mých očích jasně vede, tak se musím ptát, kdy už sakra přestane Choi Jin Hyuk hrát křena!

Současně s Tajou si dám Doctor Stranger - wiki, ale to už není nadcházející novinka.

To by zatím stačilo, jinak by z toho spíš vylezlo - zaujal mě popisek než teším se.

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 29.6 2014 - 21:26
Příspěvek: #4

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 29.6 2014 - 20:10) *
Tak jo: It's Okay, That's Love - a nicneříkající upoutávka:
Taky si myslím, že by to mezi nimi mohlo klapat. Vlastně doufám, že hlavní hrdina bude psychouš. smile.gif

Dvojkou je u mě: Fated to Love You - a sic Jang Hyuk v mých očích jasně vede, tak se musím ptát, kdy už sakra přestane Choi Jin Hyuk hrát křena!

To by zatím stačilo, jinak by z toho spíš vylezlo - zaujal mě popisek než teším se.

Ta upoutávka možná nic neříká, ale je děsně zábavná biggrin.gif Vidím to na slušnou romkom, pokud to nepřeženou...

A tvoje dvojka je moje jednička smile.gif Jen kdyby měl anděl ahjussi o trošku kratší vlasy... rolleyes.gif Taky si myslím, že Jin Hyuk už má dost odehráno na to, aby hrál hlavní role.

--------------------
Pethushka

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 29.6 2014 - 21:34
Příspěvek: #5

Král asijských bohů

Kromě dvou, které už zmínila Nico, se těším ještě na tyhle dva:

The three musketeers (wiki) - sice toho zatím nebylo moc odhaleno, ale líbí se mi cast smile.gif

Temptation (wiki) - tohle mě zaujalo obsahem i hereckým obsazením... a to hodně smile.gif

--------------------
Pethushka

+Quote Post
ainny
příspěvek 30.6 2014 - 09:15
Příspěvek: #6

Stvořitel všeho asisjkého

Registrace: 25.6 2012
Číslo: 4 860
Poděkováno: 372

Já se těším na tolik věcí (včetně Japonců), že to ani vypisovat nemůžu. Nejhorší je, že na sledování nemám moc času, takže resty mi neustále narůstají. Ale jelikož moje tři vrcholy zrovna jdou (no dobře, ten jeden je od středy), tak se teď cítím nějak přetěšená. Ale na Kwona s Ariel se těším hodně. Na Mušketýry jsem taky zvědavá. Na romantiku se Sung Joonem stejně tak. A to ještě nevíme, co přijde na podzim a jestli Son Ye-jin vezme roli v seriálu nebo ne. No a tajně doufám, že Kim Nam-gil po dvou filmech vezme nějaký seriál.

A z věcí, co už prošly, se těším na Gap Dong (hrozně moc) a na toho začarovanýho Midase (bojim, bojim). smile.gif

--------------------

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 1.7 2014 - 17:52
Příspěvek: #7

Král asijských bohů

O trošku delší upoutávka na It's okay, that's love smile.gif

A jedna na Temptation smile.gif

--------------------
Pethushka

+Quote Post
nico
příspěvek 1.7 2014 - 18:48
Příspěvek: #8

Guests

CITACE(Pethushka @ 1.7 2014 - 16:52) *
O trošku delší upoutávka na It's okay, that's love smile.gif

To je teda vylepšení. laugh.gif Jsem zvědavá, co z toho vlastně vyleze.

Ač na Kwoníka můžu koukat pořád, nemám chuť se v létě „trápit“. (Stačilo mi nedávné Secret Love Affair.)

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 1.7 2014 - 19:13
Příspěvek: #9

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 1.7 2014 - 17:48) *
To je teda vylepšení. laugh.gif Jsem zvědavá, co z toho vlastně vyleze.

Ač na Kwoníka můžu koukat pořád, nemám chuť se v létě „trápit“. (Stačilo mi nedávné Secret Love Affair.)

Jestli bude takhle ztřeštěný celý seriál, budu ráda. Taky teď netoužím po žádným drama huh.gif

--------------------
Pethushka

+Quote Post
nico
příspěvek 1.7 2014 - 19:32
Příspěvek: #10

Guests

Chjó, tak jsem si tu ukázku pustila snad 6x za sebou. Petí, nechceš ještě změnit plány? Vždyť Jang Hyuk má tak hrozný účes. laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 1.7 2014 - 19:55
Příspěvek: #11

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 1.7 2014 - 18:32) *
Chjó, tak jsem si tu ukázku pustila snad 6x za sebou. Petí, nechceš ještě změnit plány? Vždyť Jang Hyuk má tak hrozný účes. laugh.gif laugh.gif

Já ji taky viděla už xkrát laugh.gif A s tím účesem máš bohužel pravdu... dry.gif Proč se to musí prolínat? Sakra, to mě štve. Co mám teď dělat? laugh.gif

--------------------
Pethushka

+Quote Post
nico
příspěvek 5.7 2014 - 21:15
Příspěvek: #12

Guests

Další, „méně“ bláznivá upoutávka z natáčení.

Jinak jsem si všimla, že Temptation si zapsala Klaudia.

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 6.7 2014 - 07:01
Příspěvek: #13

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 5.7 2014 - 20:15) *
Další, „méně“ bláznivá upoutávka z natáčení.

Jinak jsem si všimla, že Temptation si zapsala Klaudia.

Hrozně se na to těším. Myslím, že by to mohlo být někde na úrovni Getleman's dignity. Romcom, ale s vyzrálými herci smile.gif

Nejdřív jsem měla Temptation v plánu po FTLY, ale nakonec jsem to zavrhla. A stejně mě víc láká It's okay that's love. Tak doufám, že Temptaion Klaudii sedne.

--------------------
Pethushka

+Quote Post
ainny
příspěvek 6.7 2014 - 17:27
Příspěvek: #14

CITACE(Pethushka @ 6.7 2014 - 06:01) *
Nejdřív jsem měla Temptation v plánu po FTLY, ale nakonec jsem to zavrhla. A stejně mě víc láká It's okay that's love. Tak doufám, že Temptaion Klaudii sedne.

Vím, že jsem hrozná, ale v tomhle případě doufat ani nějak nedokážu. Klaudie je pravidelná zásobovačka zdejších Nedokončených překladů...

--------------------

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 6.7 2014 - 17:47
Příspěvek: #15

Král asijských bohů

CITACE(ainny @ 6.7 2014 - 16:27) *
Vím, že jsem hrozná, ale v tomhle případě doufat ani nějak nedokážu. Klaudie je pravidelná zásobovačka zdejších Nedokončených překladů...

Mě zatím překvapuje s Miss Korea, ale i tak jsem ohledně jejich překladů skeptická.

--------------------
Pethushka

+Quote Post
ainny
příspěvek 6.7 2014 - 20:46
Příspěvek: #16

CITACE(Pethushka @ 6.7 2014 - 16:47) *
Mě zatím překvapuje s Miss Korea, ale i tak jsem ohledně jejich překladů skeptická.

Uvidíme. Já s tím stejně do budoucna tak trochu počítám (pokud to nevezme někdo spolehlivý). Takže je mi to v podstatě jedno. smile.gif

--------------------

+Quote Post
nico
příspěvek 6.7 2014 - 21:14
Příspěvek: #17

Guests

Temptation: já si nemůžu pomoct, ale přijde mi obličej Choi Ji-Woo, oproti dřív, nějaký nepřirozený. Jak kdyby si ho dala napíchat a přišla nejen o mimické vrásky. V té nové ukázce vypadá jako porcelánová panenka, která chce zastavit věk.

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 6.7 2014 - 21:23
Příspěvek: #18

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 6.7 2014 - 20:14) *
Temptation: já si nemůžu pomoct, ale přijde mi obličej Choi Ji-Woo, oproti dřív, nějaký nepřirozený. Jak kdyby si ho dala napíchat a přišla nejen o mimické vrásky. V té nové ukázce vypadá jako porcelánová panenka, která chce zastavit věk.

Já zjišťuji, že jsem s ní snad ani nic neviděla, takže nemůžu posoudit. Ale hrozně mi připomíná Park Hyo Joo.

--------------------
Pethushka

+Quote Post
nico
příspěvek 6.7 2014 - 21:31
Příspěvek: #19

Guests

Já zase i po pár letech sledování co chvíli těžko určuji kdo je kdo. Viz. profilovka Gong Hyo Jin - nikdy bych neřekla, že je to ona.

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 6.7 2014 - 21:41
Příspěvek: #20

Král asijských bohů

CITACE(nico @ 6.7 2014 - 20:31) *
Já zase i po pár letech sledování co chvíli těžko určuji kdo je kdo. Viz. profilovka Gong Hyo Jin - nikdy bych neřekla, že je to ona.

Já bych ji asi poznala podle očí. Ale máš pravdu, že ty profilovky často klamou.

PS: Nevíš náhodou, kolik epizod bude mít Fated to love you? Někde uvádějí dvacet, jinde šestnáct. Věřila jsem wiki, kde je dvacet, ale ve sledovanosti mají zase šestnáct.

--------------------
Pethushka

+Quote Post

21 stránky(nek): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 21.8 2019 - 10:57