IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

Reply to this topicStart new topic
> K-drama, J-drama, TW-drama... ?, Odporučte seriál
mi0
příspěvek 3.5 2008 - 09:08
Příspěvek: #1

Asijský guru

Skupina: Banned
Registrace: 13.4 2006
Číslo: 293
Poděkováno: 75

Zdravím osadenstvo.
Nie je tomu dávno, čo som tu žobral o titulky k Snow Queen (nakoniec som to dopozeral s ENG). Po tomto seriály som si povedal, že skúsim ešte niečo iné a tak sa mi nejakou zvláštnou zhodou okolností dostal pod ruky seriál The 1st shop of coffee prince. Som z neho hotový a tak by som rád začal zhánať nejaký ďalší seriál podobných kvalít, nech môžem prejsť hneď na ďalší. Môžete niekto niečo (kvalitné) odporučiť?

Ozaj, sú nejaké viditeľné rozdiely (teda okrem jazyka samozrejme) medzi k-drama, j-drama, tw-drama (a pod.)?
Go to the top of the page

+Quote Post
Ryan Giggs
příspěvek 3.5 2008 - 10:38
Příspěvek: #2

Asijský guru

Skupina: Members
Registrace: 29.12 2006
Číslo: 473
Poděkováno: 24

Skus Alone in Love, alebo Attic cat.

+Quote Post
mi0
příspěvek 3.5 2008 - 10:59
Příspěvek: #3

Asijský guru

Skupina: Banned
Registrace: 13.4 2006
Číslo: 293
Poděkováno: 75

CITACE(Ryan Giggs @ May 3 2008, 09:38) *

Skoda, ze Attic cat nemozem nikde najst (a prave som objavil o kusok nizsie tento thread, takze asi ani nikde nenajdem a rozmyslam, ci som bol slepy, ked som zakladal tento blink.gif )

+Quote Post
Sysel_CZ
příspěvek 3.5 2008 - 16:11
Příspěvek: #4

Král asijských bohů

Registrace: 6.8 2005
Číslo: 77
Poděkováno: 39

K tem rozdilum, taiwanskej a ani zadnej jinej cinskej jsem nikdy nevidel, ale rozdil mezi japonskou a korejskou televizni tvorbou je hodne velkej. V prvni rade, jakmile uvidis tak 3-4 korejsky serialy, zjistis, ze mas pocit, jako bys je videl vsechny; zato mivaji vsechny priblizne stejnou kvalitu a uroven. Tj. zacnou, zaujmou te, vypadaji zajimave, v pulce zjistis ze se tam nic nedeje, zacne to byt sroubovity a az do predposledniho dilu koukas proto, ze to chces dokoukat smile.gif V Japonsku je vyber daleko lepsi, ale taky se vic lisi kvalita. Kazdopadne je mnohem zajimavejsi a zabavnejsi prohledavat Japonsko nez Koreu. Priklad, japonskej serial Remote o podivnym detektivovi, tlustym americanovi a hloupoucky policajtce je strasna sranda, ale myslim, ze v Koreji by to byl jen podklad pro to, jak ji ten detektiv uloupi srdce, pak ji zradi, nekdo je pak pripravi o vsechno a ona se casem zamiluje do tlustocha smile.gif Na druhou stranu je tam fakt i vic nekoukatelnych veci, takze zalezi na vkusu kazdyho, kde si najde rozdily.

PS: Attic Cat je typickej priklad, asi do 7.ho dilu me to bavilo a pak uz to byl horor dokoukat smile.gif

--------------------
I když už nejsem ve světě skoro patrný, stále ještě trošku žiju :)

+Quote Post
Pirkaf
příspěvek 23.9 2008 - 14:21
Příspěvek: #5

Guests

CITACE(mi0 @ May 3 2008, 09:59) *
Skoda, ze Attic cat nemozem nikde najst (a prave som objavil o kusok nizsie tento thread, takze asi ani nikde nenajdem a rozmyslam, ci som bol slepy, ked som zakladal tento blink.gif )

Attic cat se opravdu nedá sehnat, mně se podařilo jenom pár dílů. Nakonec jsem nevydržel a když jsem viděl, že tady je to ve slevové akci: http://www.rightstuf.com/1-800-338-6827/ca...tem/80089/4/0/0
tak jsem si to objednal. 35 dolarů je celkem slušná cena.. ;-)

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 26.8 2011 - 03:35
Příspěvek: #6

Král asijských bohů

Registrace: 26.7 2011
Číslo: 4 422
Poděkováno: 235

CITACE(mi0 @ 3.5 2008 - 08:08) *
Zdravím osadenstvo.
Nie je tomu dávno, čo som tu žobral o titulky k Snow Queen (nakoniec som to dopozeral s ENG). Po tomto seriály som si povedal, že skúsim ešte niečo iné a tak sa mi nejakou zvláštnou zhodou okolností dostal pod ruky seriál The 1st shop of coffee prince. Som z neho hotový a tak by som rád začal zhánať nejaký ďalší seriál podobných kvalít, nech môžem prejsť hneď na ďalší. Môžete niekto niečo (kvalitné) odporučiť?

Ozaj, sú nejaké viditeľné rozdiely (teda okrem jazyka samozrejme) medzi k-drama, j-drama, tw-drama (a pod.)?

Já doporučuji Personal taste.

--------------------
Pethushka

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 14.11 2019 - 01:47