IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

16 stránky(nek): V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Asijské seriály, Sledujete něco?
Vojta Pitra
příspěvek 20.5 2007 - 14:12
Příspěvek: #21

Král asijských bohů

Skupina: Members
Registrace: 14.3 2006
Číslo: 274
Poděkováno: 318

Jasně. Tak hned samotný začátek. Úplně první scéna (asi tříminutová) je moc hezká, evidentně je použity i nějaký kamerový jeřáb a vůbec je pěkná. Pak je střih a je tam příšerná scéna jak se parta kluků veselí u řeky a tancují a zpívají. Nasnímaná ruční kamerou, která se stále klepe a celé to vypadá jako z nějakého nepovedeného sitcomu. Následuje další super scéna na mostě s dívkou, která chce spáchat sebevraždu. Potom je zase spousta skvělých scén včetně akčních. V půlce je zase několik podivných scén s ruční kamerou (scény na tržišti), která sama o sobě tolik nevadí, to spíš ty neuvěřitelné úhly, z kterých to zabírá.

V podstatě mi vadí ta ruční kamera a špatné nasvícení u některých scén. A přitom je vidět, že ty lidi to umějí, když chtějí, protože minimálně půlka té první epizody vypadá opravdu moc hezky.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
May
příspěvek 20.5 2007 - 14:18
Příspěvek: #22

Moderator

Registrace: 19.7 2005
Číslo: 44
Poděkováno: 15

Mno to je pravda, rucni kamera se cas od casu ale vyskytuje snad vsude.
Mne to tedy do oci bijici neprislo a nebo si to nepamatuju smile.gif Kazdopadne ten kontrast tam je dle meho nazoru zcela zamerne. V tom serialu se misi dva svety - ten bohaty a ten chudy, tohle je pomerne lacinej a jednoduchej trik, ja to dat jeste do vetsiho kontrastu.

A nespoileruj smile.gif

--------------------

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 20.5 2007 - 14:22
Příspěvek: #23

Král asijských bohů

Mě by to taky tolik nebilo, kdyby ty scény nebyly hned po sobě a navíc v prvních pěti minutách prvního dílu. smile.gif

Ještě bych se chtěl zeptat, co si myslíte o Full house? Na ten seriál narážím na každém kroku.

--------------------

+Quote Post
tombac
příspěvek 20.5 2007 - 14:29
Příspěvek: #24

Asijské božstvo

Registrace: 23.7 2005
Číslo: 53
Poděkováno: 17

Vojtechu, uz jsem si stahl prvni dil Love to Kill, tak to mozna jeste dnes rozhresim laugh.gif A nespoileruj! laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 20.5 2007 - 14:32
Příspěvek: #25

Král asijských bohů

To není spoiler, to se děje ve čtvrté minutě. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 22.5 2007 - 17:34
Příspěvek: #26

Král asijských bohů

Včera jsem viděl první díl Snow Queen a je to zatím to nejlepší ze seriálů, co jsem viděl.

--------------------

+Quote Post
eriol
příspěvek 22.5 2007 - 18:36
Příspěvek: #27

Asijský všežravec

Registrace: 4.1 2006
Číslo: 191
Poděkováno: 0

CITACE(Vojta Pitra @ May 22 2007, 16:34) *
Včera jsem viděl první díl Snow Queen a je to zatím to nejlepší ze seriálů, co jsem viděl.

Snow Queen je fajn cool.gif
Nahral jsem na youtube takovy mensi sestrih:

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 22.5 2007 - 19:15
Příspěvek: #28

Král asijských bohů

Ten první díl byl fakt skvělej, kdyby k tomu přidali ještě konec, tak by z toho byl úžasný film.

Doufám, že v dalších dílech udrží nasazenou laťku.

--------------------

+Quote Post
eriol
příspěvek 22.5 2007 - 19:46
Příspěvek: #29

Asijský všežravec

Registrace: 4.1 2006
Číslo: 191

CITACE(Vojta Pitra @ May 22 2007, 18:15) *
Ten první díl byl fakt skvělej, kdyby k tomu přidali ještě konec, tak by z toho byl úžasný film.

Doufám, že v dalších dílech udrží nasazenou laťku.

No, on je prvni dil dost jiny nez zbytek. Taky se to odehrava o x let drive... Spis je prvni dil "jen" otvirak.
Ale zklamany snad nebudes wink.gif

Par fotek

Moje oblibena scena smile.gif

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 22.5 2007 - 20:50
Příspěvek: #30

Král asijských bohů

Když si tu scénu pustím, nebude to nějaký spoiler? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 23.5 2007 - 12:07
Příspěvek: #31

Král asijských bohů

Ta scéna je fakt skvělá. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 12.7 2007 - 15:18
Příspěvek: #32

Král asijských bohů

Právě jsem dokoukal poslední díl Snow queen a mám pocit, že právě skončilo něco, co mi bude strašně chybět. Naprosto úžasný seriál.

--------------------

+Quote Post
jetleb
příspěvek 14.7 2007 - 18:44
Příspěvek: #33

Asijský učenec

Registrace: 29.11 2006
Číslo: 460
Poděkováno: 26

Nedávno jsem dokoukal snad ještě lepší Alone in love... nechci říkat že je lepší nebo tak něco každý seriál který jsem doposud sledoval je totiž naprosto odlišný od toho co jsem doposavad viděl ( můj první seriál byl Snow Queen smile.gif, taky ho miluju), krása Alone in love je předevšim v tom že je tak kouzelně normální bez žádných typických korejských nemocí apod. Jednoduše mi každý nový seriál který si pouštím (všechny si pečlivě vybírám podle toho o čem to je a jak se o tom zminují ostatní uživatelé) mi připadá lepší než ten předchozí...Alone in love je prostě úžasný smile.gif

Pak jsem viděl asi šest dílů Full House, který je podle mě špičkou na poli romanticko- komediálních seriálů... tenhle seriál se nedá než nezamilovat

Další seriál který jsem shlídl byl ovšem první zklamání : Tree of Heaven/ Heavens tree Seriál o nevlastních sourozencích kteří mají každý jednoho z rodičů korejce a kterým zemřel jeden rodič na každé straně. Bylo to zkráceně zklamaní i přes pár špičkových melodramatických okamžiků mě především zhnusili japonští herci kteří se zmohli jenom na dělání ksichtů do kamery a taky značně přehrané a dokola se opakující " srdcervoucí " okamžiky

A poslední který jsem ještě nedokoukal je poměrně nový Thank you ke kterému jsem zde vytvořil i topic. Který je podle mě zase lepší než všechny ostatní...asi to začíná být dost relativní to co tu říkám o každém seriálu, ale rozhodně můžu doporučit všemi deseti Alone in love a Thank you ...

+Quote Post
KJoo
příspěvek 31.12 2007 - 01:49
Příspěvek: #34

Totoro
*

Registrace: 31.12 2007
Číslo: 1 216

CITACE(Vojta Pitra @ Jul 12 2007, 13:18) *
Právě jsem dokoukal poslední díl Snow queen a mám pocit, že právě skončilo něco, co mi bude strašně chybět. Naprosto úžasný seriál.

Ahoj. Jsem na tom úplně stejně. Hodně mi ten seriál chybí. "Jel" jsem Snow Queen přibližně měsíc (přece jenom nejsem tak dobrej angličtinář, takže jsem si to musel překládat postupně. Ale aspon mi to dýl vydrželo smile.gif ) Jinak musím říct, že lepší seriál jsem neviděl. Fakt. Parádní příběh, výborní herci (nádherná Sung Yu-Ri a její převleky, a ty její naušnice - to byla paráda. Každý den měla jiný, nestalo se, že by měla druhý den stejný !). Bin Hyeon je pan herec, to je bez debat. Na něm mě štvala akorát jedna věc - že pořád nosil ty odrbaný tenisky (metrový závěje a on vyrazil v teniskách ? smile.gif, pokud neřídil pro pana předsedu wink.gif
Strašně jsem oběma přál, aby to dopadlo dobře, ale nejsme v Americe. Dycky když to vypadalo, že už to nemůže dopadnout jinak, než že si padnou do náruče, tak se to nějak pokazilo. Musím přiznat, že ke konci seriálu už jsem z toho byl trochu psychicky unavenej. Těch emocí tam bylo hrozně moc. A silných scén, kdy nebylo u mě daleko k slzám, taky (přiznám to). Ale všechno to vyvážily nezapomenutelný scény - basketbal, scéna na pláži s výměnou bot, Bo-Ra při nákupu oblečení ve 2.dílu, scéna kdy si Bo-Ra chtěla vypůjčit poznámky od spolužačky v 7.dílu, v tom samým dílu - polibek v parku atd. atd. Síla sama o sobě byl díl poslední. To chce bejt fakt připravenej, že to bude záhul na psychiku huh.gif Ještě mi tam vadila jedna věc, že Deuk-Gu byl ke konci seriálu ve vztahu k Bo-Ra-dori trochu zaraženej, táhla to hlavně Bo-Ra. Takhle by to asi být nemělo, když jde o životní lásku :-) Ale to je věc názoru samozřejmě. Celkově jsem dal na CSFD 100% bez mrknutí oka.
Omlouvám se za trochu delší komentář, ale já si nemám o tom, s kým popovídat - moji kámoši, když slyší, že sem viděl parádní korejskej seriál, se jenom chytaj za hlavu a říkaj, že Jackie Chan zas natočil nějakou "kopanici" na pokračování ? Co jim na to mám říct ? smile.gif
Díky za případný komentáře k SQ a určitě na to mrkněte. I méně zdatní angličtináři to zmáknou s titulkama.

+Quote Post
tombac
příspěvek 31.12 2007 - 12:48
Příspěvek: #35

Asijské božstvo

Jezis, jak vas tady ctu, tak ja i s tou svou averzi k serialum, co maji dohromady vice nez 10 hodin, a slabou anglinou, si to poridim a dam tomu sanci. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 31.12 2007 - 14:24
Příspěvek: #36

Král asijských bohů

První dva máš navíc v češtině, co chtít víc? wink.gif

--------------------

+Quote Post
tombac
příspěvek 31.12 2007 - 14:45
Příspěvek: #37

Asijské božstvo

CITACE(Vojta Pitra @ Dec 31 2007, 12:24) *
První dva máš navíc v češtině, co chtít víc? wink.gif

No jo vlastne, ale chtelo by to prelozit jeste 14 dilu laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Ryan Giggs
příspěvek 31.12 2007 - 16:56
Příspěvek: #38

Asijský guru

Registrace: 29.12 2006
Číslo: 473
Poděkováno: 24

Veď prave. Ta čeština sa nam akosi zadrhla. Nejde o to, nie je problem to vidieť v angline, ale čo mam robiť, keď ma tu par jedincov rozmaznava češtinou (1. a 2. diel)? sad.gif

+Quote Post
jetleb
příspěvek 31.12 2007 - 20:33
Příspěvek: #39

Asijský učenec

Registrace: 29.11 2006
Číslo: 460
Poděkováno: 26

CITACE(Ryan Giggs @ Dec 31 2007, 14:56) *
Veď prave. Ta čeština sa nam akosi zadrhla. Nejde o to, nie je problem to vidieť v angline, ale čo mam robiť, keď ma tu par jedincov rozmaznava češtinou (1. a 2. diel)? sad.gif

Ehm...co presne znamena "rozmaznava" ?...pracuju ted na 3,4 a 5 dilu...nevim jestli to nemam brat osobne. smile.gif Ano na dalsi titulky cekate celou vecnost, ale ja nemam zrovna dost casu: skola (maturitni rocnik), holky smile.gif a priprava na vysokou. Mám toho nad hlavu, ale snazim se...tak me nerikejte neco o "rozmaznavani"... stejne nevim co to znamena blink.gif

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 31.12 2007 - 21:21
Příspěvek: #40

Král asijských bohů

Podle mě to je něco jako "rozmazluje", ale to jen hádám. smile.gif

--------------------

+Quote Post

16 stránky(nek): V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 17.11 2019 - 03:08