IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

Reply to this topicStart new topic
> Thajsko unor 2011
kubimag
příspěvek 6.2 2011 - 16:11
Příspěvek: #1

Asijský učenec

Skupina: Members
Registrace: 20.3 2007
Číslo: 614
Poděkováno: 12

Zdravim vas Hua-Hin, jen jsem se chtel zeptat, jestli nahodou neni nekdo tady v Thajsku.

Zdar
Go to the top of the page

+Quote Post
Mipix
příspěvek 7.2 2011 - 20:30
Příspěvek: #2

Asijský guru

Registrace: 13.7 2005
Číslo: 14
Poděkováno: 4

Já ne, ale co je tam nového, povídej. Co Thajky, nezloběj?

+Quote Post
kubimag
příspěvek 12.2 2011 - 15:19
Příspěvek: #3

Asijský učenec

Bohuzel nezlobej. Ale penizky se nekam nejak rychle rozkutalely :-). Snad zacnou holky zlobit az se priblizim k nejakemu vetsimu turistickemu centru. Kdeze jste to byli a ceny????? P.S. internet za prachy je na hovno obzvlast kdyz vetsinu casu stravim hledanim otazniku a dalsich znaku :-)

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 12.2 2011 - 16:28
Příspěvek: #4

Správa fóra

Skupina: Admin
Číslo: 9
Poděkováno: 511

ani jsi nenapsal, kde jsi a proč a co tam děláš smile.gif

--------------------

+Quote Post
zennie
příspěvek 13.2 2011 - 19:51
Příspěvek: #5

Guests

V Thajsku ne, ale v Asii je nas vic, muhehe smile.gif

+Quote Post
kubimag
příspěvek 16.2 2011 - 16:37
Příspěvek: #6

Asijský učenec

Po nejakej tom cestovani, jsem skoncil na Koh Tao, na kterem zustanu az do konce sve dovolene. Je to tu zasranej raj. Doporucuju, pro ty co neznaji, napsat do googlu a hledat obrazky, muzete treba zkusit koh tao mango bay. No a jak ty fotky ukazuji tak takhle to tu opravdu vypada. No jen pro zajimavost, jsem zde na zdravotni dovolene na zaklade nekolikaletem presvedcovani lekaru a zbytku nasi rozpadle rodiny. Zatim jsem se 3 tydny rozciloval, proc jsem do prdele jel a co tu delam, proc jsem si ty prachy radsi nestrcil do prdle, ale jakmile jsem se dostal omylem na tenhle ostrav a nasel si rozumne ubytovani, tak se to zlepsilo. No prvni par dni tady na ostrove jsem bydlel ve slusny dire uprostred pralesa. Pomynu-li ten smrad, a komary, tak tam se mnou bydleli mravenci, a gekoni - jeden velky jak moje zapsti, co porad kvakali, nebo co je to za zvuk. Ale nejhorsi chlapci a devcata, nejhorsi bylo ze se mi tam nastehoval pavouk velkej jak moje dlan a to jsem se malem posral. Po dvou nocich beze spanku jsem vzal svoji kartu vybaral penize z bankomatu pronajal si motorku objel asi 15 ruznejch ubytovacich zarizeni as jsem vyhandloval pokoj s telkou, koupelnou, lednici, klimoskou na dva tydny za ne tak zdrcujici cenu (musite si uvedomit ze jsem na ostrove uprostred sezony, takze krome vyssich cen, se tu o ceny za ubytobani nesmlouva, protoze rano v deset prijede katamaran s hromadou dalsich lidi, kteri si to tu radi pronajmou. Zajimave je, ze druha stran ostrova je skoro uplne prazdna. Takze vezmete motorku a po tech silenejch necestach jedete na druhou stranu ostrova a kdys cestou neupadnete tak zjistite, ze tam proste nikdo, neni. Vezmete si brejle a snorchl a potpite se. A to kouakte, tisic podelanejch druhu, barev a tvaru rybicek. Obcas kolem vas proplave neco velikosti jak skodovka, takze si znecistite plavky, ale to je ok, protoze plavky jsou tu docela levny a vyprani kila pradla stoji 40 bathu.

+Quote Post
Vojta Pitra
příspěvek 17.2 2011 - 15:34
Příspěvek: #7

Král asijských bohů

Registrace: 14.3 2006
Číslo: 274
Poděkováno: 318

Pěkný, barvitý vyprávění. smile.gif

--------------------

+Quote Post
kubimag
příspěvek 18.2 2011 - 16:38
Příspěvek: #8

Asijský učenec

No radsi bych kdyby tak barvite nebilo a tocilo se spise kolem zabavi a holek. Ale to me asi jen tak tykat nebude. Ono zase na druhou stranu lespi zadna historka o holkach, nez historka o tom jak te nejaka uspala a okradla. Zjisteni pro priste na takhle dlouhou dobu uz to fakt chce nejakyho partaka. Mejte se

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 18.2 2011 - 17:42
Příspěvek: #9

Správa fóra

Skupina: Admin
Číslo: 9
Poděkováno: 511

Neuvěřitelný, jedeš do Thajska sám, a vynecháš tu nejdůležitější zábavu pro chlapa, kterou Thajskou nabízí. Řekl bych, že je něco špatně...

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 14.10 2019 - 12:32