IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

5 stránky(nek): V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Programy na práci s titulky, V čem pracujete? Tipy, triky...
mony
příspěvek 13.5 2007 - 18:50
Příspěvek: #41

Asijský fanda
**

Skupina: Members
Registrace: 14.4 2007
Číslo: 660
Poděkováno: 0

Mám už zase velkou prosbu: Stáhla jsem si House.of.Flying.Daggers.2004.HDRip.XviD-BMDru.CD1 a CD2 odsud z Movies Download a pokusila se to přehrát v MV2Playeru spolu s českými titulkami. Nedaří se mi to ale vůbec spustit, ani s českými titulkami, ani bez nich, MV2Player se nespustí a kousne se mi vždycky počítač sad.gif Nevíte někdo, co s tím? Velmi pravděpodobně zas dělám něco špatně, ale jiné filmy se mi v MV2 Playeru spustí v pohodě i s čes. titulkami.
Go to the top of the page

+Quote Post
klap-in
příspěvek 13.5 2007 - 20:54
Příspěvek: #42

Asijský velmistr

Registrace: 2.3 2007
Číslo: 577
Poděkováno: 51

CITACE(mony @ May 13 2007, 17:50) *
Mám už zase velkou prosbu: Stáhla jsem si House.of.Flying.Daggers.2004.HDRip.XviD-BMDru.CD1 a CD2 odsud z Movies Download a pokusila se to přehrát v MV2Playeru spolu s českými titulkami. Nedaří se mi to ale vůbec spustit, ani s českými titulkami, ani bez nich, MV2Player se nespustí a kousne se mi vždycky počítač sad.gif Nevíte někdo, co s tím? Velmi pravděpodobně zas dělám něco špatně, ale jiné filmy se mi v MV2 Playeru spustí v pohodě i s čes. titulkami.

takhle tezko rict bud ho preinstalovat a nebo zkusit vlc player

--------------------

+Quote Post
mony
příspěvek 13.5 2007 - 23:50
Příspěvek: #43

Asijský fanda
**

CITACE(klap-in @ May 13 2007, 19:54) *
takhle tezko rict bud ho preinstalovat a nebo zkusit vlc player

Ono se to spustí jen v Windows Media Playeru s angl. titulkami, to je v pohodě. Když to chci přehrát v MV2 Playeru tak se to kousne, jak jsem psala. Zkusila jsem si znovu stáhnout MV2 Player a zase se to kouslo. Kde bych mohla najit ten VLC Player? Třeba to půjde.

+Quote Post
Sysel_CZ
příspěvek 14.5 2007 - 02:37
Příspěvek: #44

Král asijských bohů

Registrace: 6.8 2005
Číslo: 77
Poděkováno: 39

Do VLC Playeru ale pokud vim jen tak nedostanes cesky titulky. Byt tebou, zapnu ten Media Player a prepnu titulky z anglickych na cesky smile.gif

--------------------
I když už nejsem ve světě skoro patrný, stále ještě trošku žiju :)

+Quote Post
Eles
příspěvek 14.5 2007 - 23:53
Příspěvek: #45

Asijské božstvo

Registrace: 1.8 2005
Číslo: 65
Poděkováno: 25

Pro vsechny, co maj problemy s videem radim odinstalovat vsechno co tam doted maj.

Pak stahnout CCCP (Combined Community Codec Pack)
Obsahuje ffdshow, Haali Media Splitter, VSfilter, MPEG2 dekoder, z prehravacu MPC a Zoom Player (doporucuju MPC). S timhle bezi tak devadesat sest procent filmu. Specialnejsi veci jako VP62 je samozrejme nutny dostahnout, ale filmy v nich tvori sotva ty 4 procenta,

Neexistuje lepsi alternativa...

leda ten VLC, ktery prehraje taky SKORO cokoliv a navic i nedostazeny soubory. Ja se bez nej teda ale obejdu...

--------------------
If anyone needs me, I'll be in the Angry Dome...

+Quote Post
Sysel_CZ
příspěvek 15.5 2007 - 00:45
Příspěvek: #46

Král asijských bohů

Jakejkoli codecpack je zlo ktery ja nedoporucuju smile.gif

--------------------

+Quote Post
Eles
příspěvek 15.5 2007 - 16:13
Příspěvek: #47

Asijské božstvo

CITACE(Sysel_CZ @ May 14 2007, 23:45) *
Jakejkoli codecpack je zlo ktery ja nedoporucuju smile.gif

No tak si poradne precti, co tenhle obsahuje. Pravdepodobne pouzivas to samy, akorat sis to nainstaloval zvlast. MPC prehrava, ffdshow je vlastni "kodek", Haali je splitter, VSfilter = DirectVobSub na titulky. Ono se to akorat jmenuje codceckpack, ale neni to zadna slatanina vsech moznych a nemoznych veci, ale pouze jedna instalace pro 4 nejdulezitejsi soucasti pro prehravani smile.gif

--------------------

+Quote Post
finrandil
příspěvek 15.5 2007 - 16:36
Příspěvek: #48

aka Derelict

Registrace: 25.9 2006
Číslo: 373
Poděkováno: 83

CCCP nie je obyčajný codecpack, kde by bolo natrepaných množstvo nezmyselných kódekov. Práve že je tam fakt len to najdôležitejšie minimum a stále sa vyrovná ostatným codecpackom, ba pracuje aj efektívnejšie. Nie každý je majster v kódekoch, a tak ľuďom CCCP môže dosť aj stačiť a myslím, že moc škody to nenarobí, skôr naopak. Ja v tom vidím jednoduché dobro.

+Quote Post
Sysel_CZ
příspěvek 15.5 2007 - 18:17
Příspěvek: #49

Král asijských bohů

Ja si to cetl smile.gif I ffdshow se musi (no... melo by se/muze se) nastavit. Ja jsem, a vzdycky asi budu, priznivce toho, ze nejlepsi je mit vsechno nastavitelny a pod kontrolou.

--------------------

+Quote Post
finrandil
příspěvek 15.5 2007 - 18:22
Příspěvek: #50

aka Derelict

Registrace: 25.9 2006
Číslo: 373
Poděkováno: 83

Mať všetko pod kontrolou, to nedokáže žiadny smrtelník. smile.gif

+Quote Post
mony
příspěvek 17.5 2007 - 21:32
Příspěvek: #51

Asijský fanda
**

CITACE(Sysel_CZ @ May 14 2007, 01:37) *
Do VLC Playeru ale pokud vim jen tak nedostanes cesky titulky. Byt tebou, zapnu ten Media Player a prepnu titulky z anglickych na cesky smile.gif

Děkuju všem za dobré rady, to jsem fakt nevěděla, že je možné v Media Playeru přepínat z angl. titulků do českých, můžeš mi prosím Tě poradit, kde to přepnutí najdu? unsure.gif
Media Player mi odmítal přehrát titulkový soubory, SRT a SUB, hraje mi jen AVI

+Quote Post
Eles
příspěvek 17.5 2007 - 23:27
Příspěvek: #52

Asijské božstvo

CITACE(mony @ May 17 2007, 20:32) *
Děkuju všem za dobré rady, to jsem fakt nevěděla, že je možné v Media Playeru přepínat z angl. titulků do českých, můžeš mi prosím Tě poradit, kde to přepnutí najdu? unsure.gif
Media Player mi odmítal přehrát titulkový soubory, SRT a SUB, hraje mi jen AVI

biggrin.gif Je treba nejdriv trochu pochopit system. Samozrejme zadny Player titulky neprehraje kdyz na ne kliknes. Windows media player je exkluzivne uzivatelsky nepratelsky program, dela si co uzna sam za vhodne. Opravdu zkus ten CCCP, co jsem psal vys. Po nainstalovani by v tamnim prehravaci, ktery se jmenuje Media Player Classic, melo vsechno behat. Dole v panelu windows se navic pri prehravani filmu objevi nova zelena ikonka (nebo modra), ktera tam driv nebyla, a kde se budou dat menit zvukove stopy a titulky. Jo a taky si zkontroluj jestli ma soubor s cze titulky stejny nazev jako soubor s filmem. Tim myslim uplne stejny, krome ty pripony.

--------------------

+Quote Post
kucufo
příspěvek 18.5 2007 - 13:43
Příspěvek: #53

Asijský fanda
**

Registrace: 16.5 2007
Číslo: 718

Este existuje iny korejsky prehravac KM player, ktory sa sprava ako VLC, vie nacitavat titulky a je v kazdom pripade uzivatelsky prijemnejsi ako VLC.

+Quote Post
mony
příspěvek 20.5 2007 - 00:08
Příspěvek: #54

Asijský fanda
**

Tak já moc děkuju a něco s tím provedu smile.gif A že je Windows Media Player nepřátelský s tím souhlasím. Chtěla bych si koupit nový počítač, rozhoduju se mezi XP a novou Vistou, v obchodě mě "cpou" Vistu že už je vše ostatní pasé a až prý poznám nový Windows Media Player, tak už v životě jiný Player ani editor na titulky potřebovat nebudu biggrin.gif Tak nevím, jaký je váš názor na Vistu?

+Quote Post
Sysel_CZ
příspěvek 20.5 2007 - 02:38
Příspěvek: #55

Král asijských bohů

Windows Vista, mistni topic - tenkrat to dopadlo tak, ze pro byl jeden, proti vsichni ostatni smile.gif

--------------------

+Quote Post
Eles
příspěvek 20.5 2007 - 13:42
Příspěvek: #56

Asijské božstvo

No, já jsem s nima spokojenej. Ale od Windows Media Playeru nečekej nic. Je stejně debilní jako všechny předchozí verze smile.gif

--------------------

+Quote Post
mony
příspěvek 20.5 2007 - 18:27
Příspěvek: #57

Asijský fanda
**

Tak to je fakt hustý. Přečetla jsem si všechno i tu minulou diskuzi i odkazy, koukla na video z You tubu a vidim to nerozhodně. Nelíbí se mi ta ochrana, stahuju si muziku a filmy z rapidu a dalsich serveru (ne torrenty) a nevim, jestli by mi s Vistou šly přehrávat na Playerech z webu, co mám zatím je MV2 player, Subtitle Work. , TimeAdjuster, chtěla jsem ten VLC player, stahnout ty kodeky a dalsi veci, koukat na vypaleny CD a DVD...
Kamarádí se to s Vistou? A nebo se Vista fakt hodí do skartu? Počítač si plánuju koupit tenhle týden, fakt nevím co vybrat dry.gif

+Quote Post
Eles
příspěvek 20.5 2007 - 22:55
Příspěvek: #58

Asijské božstvo

CITACE(mony @ May 20 2007, 17:27) *
Tak to je fakt hustý. Přečetla jsem si všechno i tu minulou diskuzi i odkazy, koukla na video z You tubu a vidim to nerozhodně. Nelíbí se mi ta ochrana, stahuju si muziku a filmy z rapidu a dalsich serveru (ne torrenty) a nevim, jestli by mi s Vistou šly přehrávat na Playerech z webu, co mám zatím je MV2 player, Subtitle Work. , TimeAdjuster, chtěla jsem ten VLC player, stahnout ty kodeky a dalsi veci, koukat na vypaleny CD a DVD...
Kamarádí se to s Vistou? A nebo se Vista fakt hodí do skartu? Počítač si plánuju koupit tenhle týden, fakt nevím co vybrat dry.gif

Podivej, jak jsem tam psal, ty ochrany se tykaj jenom Blu-ray a HD-DVD disku a to jeste s otaznikem, protoze kdyz ho lidi stahnou, tak jim to stejne jde. Jinak vsechno normalne funguje jako v XP. Ale nebudu te presvedcovat, pro to rozhodne nemam duvod. At si vyberes to ci ono, vsechno ti normalne pujde.

--------------------

+Quote Post
mony
příspěvek 20.5 2007 - 23:48
Příspěvek: #59

Asijský fanda
**

Jj, tak diky moc, ja uz si nejak vyberu. Hlavne kdyz to jde. Rikala jsem si, ze to nejspis nepujde, kdyz si uz tedka MV2 player vybira, co bude prehravat. A taky psali v tech recenzich, ze i orig. DVD hraje v horsi kvalite, to by me fakt mrzelo. Ale zase ja svuj PC nemam a kdyz novej pocitac, tak novej program, jen si zas zvyknout na neco jinyho smile.gif

+Quote Post
Mamlas01
příspěvek 8.6 2007 - 09:42
Příspěvek: #60

Totoro
*

Registrace: 8.6 2007
Číslo: 792

Prosím o radu, mám problém ze SubtitleTool. Přehrávač mi přehrává filmy vzhůru nohama. Titulky jsou normálně dole, ele film obrácenej. Co s tim???

+Quote Post

5 stránky(nek): V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 18.9 2019 - 22:40