IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

Reply to this topicStart new topic
> Pride and Prejudice, Omangwa Pyeongyeon, 2014/2015, 20 epizod
nico
příspěvek 13.10 2015 - 19:43
Příspěvek: #1

Guests

Pride and Prejudice

Romantický příběh o prokurátorech, kteří bojují proti bezpráví a ve svém povolání jsou teprve nováčci. Kromě toho budou muset čelit neshodám se svými služebně staršími kolegy. Naučí se spolu všichni spolupracovat?
Zdroj: dorama.akihabara

Hrají: Choi Jin Hyuk (Emergency Couple), Baek Jin Hee (Empress Ki), Choi Min Soo (Warrior Baek Dong Soo), Son Chang Min (Cruel City), Lee Tae Hwan (After School Bokbulbok)

Jak Mona1982 nedávno avizovala, tak nyní učinila a její titulky k tomuto seriálu naleznete postupně zde.

Poděkovali:
--------------------
Dana,Lucinka,
Go to the top of the page

+Quote Post
nico
příspěvek 13.10 2015 - 19:46
Příspěvek: #2

Guests

Dle komentáře Krysap na CSFD je tu poměrně střízlivě pojatá milostná linka, takže já se těším.

+Quote Post
nico
příspěvek 23.10 2015 - 14:36
Příspěvek: #3

Guests

Zaujalo mě průběžné překladatelčino hodnocení seriálu a taky toho, jak se jí překládá.

Dovolím si citovat Zízu: ,,Je to přesně jako Jižní Korea. Tváří se to cool, stylově a nad věcí, ale uvnitř je to prohnilé."

Zajímá mě, jak tohle skončí ... chtělo by to víc romantiky, vždy čekám na `face to face` hl.hrdinky a JEHO jak na trní, ale těch jejich `romantických` scén je tam jako šafránu ... Ale čím víc na to koukám, tím víc se přistihnu, jak občas vykřiknu `NO TY VOLE!`(třeba 4.díl: ta bezmoc byla k nevydržení) - některé věci jsou drsné, a jdou hodně do morku kostí. Některé rozhovory mě neskutečně nudí, ale při některých ani nedýchám. Šéf mě neskutečně baví, když mluví, jako kdyby se snažil zpívat :-D dostávám z něho záchvaty smíchu smile.gif)) Ale jedno seriálu upřít nemůžu : vždy jsem zvědavá, co bude dál... Postavy parádně míchají dějem, člověk si nemůže být nikdy jistý, kdo je špatný, kdo se jen tak tváří a kdo je opravdu prohnilý až do morku kostí.

P.S. Překládat takovéhle seriály je opravdu za trest, ale když už jsem se na to dala, dokončím to. I když to možná dokončím v Bohnicích :-D Ona není žádná sranda si muset googlit anglické zkratky, třeba na takovou jízdu v opilosti, atd. Ono to jinak nejde, abych věděla, o co jde. Uff. Je to dřina, tak na to berte ohled:-)

Jdu sosnout, ať se nás nad dějem rozčiluje víc.

+Quote Post
ainny
příspěvek 23.10 2015 - 17:37
Příspěvek: #4

Stvořitel všeho asisjkého

Skupina: Members
Registrace: 25.6 2012
Číslo: 4 860
Poděkováno: 372

CITACE(nico @ 23.10 2015 - 13:36) *
Zaujalo mě průběžné překladatelčino hodnocení seriálu a taky toho, jak se jí překládá.

Dovolím si citovat Zízu: ,,Je to přesně jako Jižní Korea. Tváří se to cool, stylově a nad věcí, ale uvnitř je to prohnilé."

Zajímá mě, jak tohle skončí ... chtělo by to víc romantiky, vždy čekám na `face to face` hl.hrdinky a JEHO jak na trní, ale těch jejich `romantických` scén je tam jako šafránu ... Ale čím víc na to koukám, tím víc se přistihnu, jak občas vykřiknu `NO TY VOLE!`(třeba 4.díl: ta bezmoc byla k nevydržení) - některé věci jsou drsné, a jdou hodně do morku kostí. Některé rozhovory mě neskutečně nudí, ale při některých ani nedýchám. Šéf mě neskutečně baví, když mluví, jako kdyby se snažil zpívat :-D dostávám z něho záchvaty smíchu smile.gif)) Ale jedno seriálu upřít nemůžu : vždy jsem zvědavá, co bude dál... Postavy parádně míchají dějem, člověk si nemůže být nikdy jistý, kdo je špatný, kdo se jen tak tváří a kdo je opravdu prohnilý až do morku kostí.

P.S. Překládat takovéhle seriály je opravdu za trest, ale když už jsem se na to dala, dokončím to. I když to možná dokončím v Bohnicích :-D Ona není žádná sranda si muset googlit anglické zkratky, třeba na takovou jízdu v opilosti, atd. Ono to jinak nejde, abych věděla, o co jde. Uff. Je to dřina, tak na to berte ohled:-)

Jdu sosnout, ať se nás nad dějem rozčiluje víc.

Tak mi pak, prosím, řekni, jaké jsou titulky. Já vím, že jsem hrozná, ale letos mám pocit, že si vybírám ty horší věci (Ufoun, Que Sera, Sera, Myung Wol i Ghost - Folpovy části). No a když to má dobrý titulky, tak to pro změnu nedokoukám (Producer). A na tohle bych se chtěla kouknout. Tím spíš, že nám taťku pustili z vojny, takže se dá čekat, že začne točit dřív, než to při jeho nástupu vypadalo.

P.S. I když už Mona dělala filmy, vzít si takovýhle seriál jako prvotinu, to chce dost odvahy a vůbec jí to nezávidím.

--------------------

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

+Quote Post
ainny
příspěvek 25.10 2015 - 08:55
Příspěvek: #5

CITACE(ainny @ 23.10 2015 - 15:37) *
Tak mi pak, prosím, řekni, jaké jsou titulky.

Report není potřeba, už to vím. Až se bude Mona blížit do finále, tak do toho půjdu. Na něco podobného mám zrovna chuť. smile.gif

--------------------

+Quote Post
nico
příspěvek 2.12 2015 - 18:52
Příspěvek: #6

Guests

Kompletně přeloženo.

+Quote Post
ainny
příspěvek 25.3 2017 - 01:56
Příspěvek: #7

CITACE(ainny @ 25.10 2015 - 07:55) *
Report není potřeba, už to vím. Až se bude Mona blížit do finále, tak do toho půjdu. Na něco podobného mám zrovna chuť. smile.gif

Tak nakonec jsem se k tomu dostala až teď. A vážně pecka. Hrozně se mi to líbilo od začátku do konce. A skvělí byli všichni. Nejednom taťka (Choi Jin-hyuk) a Tanshiri (jak já ji nesnášela!), ale hlavně šéf Moon. Ta postava byla prostě a jednoduše skvělá!

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (2 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 20.10 2019 - 18:33