IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

9 stránky(nek): V  « < 5 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cestování po Asii i jinde
zennie
příspěvek 13.2 2014 - 12:44
Příspěvek: #121

Guests

O veceri jsem psal tady http://zennie.cz/blog/?p=4500 , pardon, nebylo to za 120000, ale za 102000, jsem popletl smile.gif

No, ja bych ti samozrejme doporucil, at jedes se mnou, ale to by te stalo o 40000 vic biggrin.gif O Alvarezu moc nevim, Japonsko pro ne pred mnoha lety delal muj kamarad, ktery dneska Japonsko provadi uz asi 15 let, takze bych veril, ze tam mohl dat dobry zaklad pro budouci pruvodce. Otazka je, jestli dodnes maji nekoho, kdo by na rozumne urovni japonsky umel, nicmene pojmy jako "šinkanzen" a profily pruvodcu na webu naznacuji spis tomu, ze ne (ale nevim). Zrovna v Japonsku si myslim, ze je to dost dulezita vec. Jde v pohode vyzit bez toho, ale s japonsky mluvicim clovekem se muzes dostat do spousty zajimavych situaci, kam by ses nedostal jinak.

Pokud jde o program, je docela zajimavy smile.gif Libi se mi, ze vyjizdi z klasickych mist (Tokyo, Kyoto, Hiroshima...) az na Kyushu, ktere osobne se mi hodne libilo. Trochu mi tam zase ale chybi Osaka, je tam jen vecerni prohlidka. Je fakt, ze to neni turisticky tak atraktivni destinace, ale mne prijde hodne specificka a prochazky po ni maji dost jinou atmosferu nez v jinych mestech, perfektni je i na jidlo. Dale si nejsem jisty stihanim komba Hiroshima + Miyajima + Okayama + Kurashiki za dva dny, to bude asi dost fofr. Zajimavy by mohl byt taky ten pochod v Hakone, i kdyz z vlastni zkusenosti vim, ze tradicni festivaly na zajezdech jsou nic moc, byva to vetsinou prilis narvane lidmi.

Kazdopadne je to za zajezd velice dobra cena smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
leibor
příspěvek 13.2 2014 - 15:20
Příspěvek: #122

Guests

No vidiš, to mě taky mohlo napadnout, že máš blog. Až budu doma, uvařím kafčo a určitě si pujdu počíst smile.gif
Tak snad si u nich tvůj kamarád vychoval řádného následníka pro Japonsko.
Právě, v porovnání "cena/výkon" to na mě působí jako docela zajímavý zájezd, za ty peníze. Zkusim se eště trošku porozhlédnout a uvidíme. Pal bych ti kdyžtak poreferoval, co a jak se stíhalo či nestíhalo.
Ty děláš prosimtě pro koho, abych kdyžtak hodil očkem smile.gif Ale dalších 40 navíc už je docela dost. S obrazama zase fakt nechodim biggrin.gif I když bych asi určitě radši třebas s tebou, jakož to průvodcem, podnikl svoju první a na 99,99% zároveň poslední cestu do Japonska smile.gif

+Quote Post
zennie
příspěvek 18.2 2014 - 20:50
Příspěvek: #123

Guests

Ja delam Japonsko ted ctvrtym rokem pro China Tours smile.gif Srovnani s Alvarezem sice nemam, ale zase vim, ze se u nas delaji veci opravdu kvalitne, i kdyz vim, ze 40000 navic je moc samozrejme. Jedu ted jarni zajezd (ten je plny) a pak pravdepodobne cervencovy. Podzimni tusim jeste neni naplneny, ale to uz zase budu v Cine snad, takze ho pojede asi nekdo jiny, pokud se pojede.

Za referenci, jaka byla cesta, budu urcite rad smile.gif

+Quote Post
leibor
příspěvek 19.2 2014 - 23:10
Příspěvek: #124

Guests

CITACE(zennie @ 18.2 2014 - 18:50) *
Ja delam Japonsko ted ctvrtym rokem pro China Tours smile.gif Srovnani s Alvarezem sice nemam, ale zase vim, ze se u nas delaji veci opravdu kvalitne, i kdyz vim, ze 40000 navic je moc samozrejme. Jedu ted jarni zajezd (ten je plny) a pak pravdepodobne cervencovy. Podzimni tusim jeste neni naplneny, ale to uz zase budu v Cine snad, takze ho pojede asi nekdo jiny, pokud se pojede.

Za referenci, jaka byla cesta, budu urcite rad smile.gif

Omrknu, jakou máte nabídku, ať si trochu rozšířím obzory. Až mě zas napadne nejaký úžasňákový dotaz, určitě budu vyzvídat, když už je tu osoba nejpovolanějšísmile.gif
Jinak zatim díky za info thumbup1.gif

+Quote Post
Zíza
příspěvek 19.2 2014 - 23:27
Příspěvek: #125

Asijský guru

Skupina: Members
Registrace: 12.10 2010
Číslo: 3 918
Poděkováno: 74

CITACE(zennie @ 18.2 2014 - 18:50) *

Ty jo, jak ses k tomu dostal? Taková práce by mě taky bavila. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
zennie
příspěvek 20.2 2014 - 03:24
Příspěvek: #126

Guests

leibor: Jasne, kdybys mel neco konkretniho, klidne se ptej smile.gif

Zíza: Staci, aby clovek byl dobry v tom, co dela, a umel se prosadit, pak si ho prace najde sama wink.gif Nemysli si, ze je to nejaka sranda, je to drina s velkou zodpovednosti.

+Quote Post
Zíza
příspěvek 20.2 2014 - 21:45
Příspěvek: #127

Asijský guru

Registrace: 12.10 2010
Číslo: 3 918
Poděkováno: 74

CITACE(zennie @ 20.2 2014 - 01:24) *
Zíza: Staci, aby clovek byl dobry v tom, co dela, a umel se prosadit, pak si ho prace najde sama wink.gif Nemysli si, ze je to nejaka sranda, je to drina s velkou zodpovednosti.

Však mně je to jasný, proto by mě to zajímalo. Jo, kéž by to tak bylo, že si práce člověka najde sama. wink.gif

--------------------

+Quote Post
leibor
příspěvek 20.2 2014 - 22:15
Příspěvek: #128

Guests

CITACE(Zíza @ 20.2 2014 - 19:45) *
Však mně je to jasný, proto by mě to zajímalo. Jo, kéž by to tak bylo, že si práce člověka najde sama. wink.gif

To by pak bylo moc jednoduché smile.gif

+Quote Post
zennie
příspěvek 2.6 2014 - 21:01
Příspěvek: #129

Guests

Gruzie + Arménie 2013

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=5042

+Quote Post
nico
příspěvek 2.6 2014 - 21:23
Příspěvek: #130

Guests

Díky zennie, že se s námi dělíš o své zážitky z cest. Vždy si s chutí počtu.

+Quote Post
zennie
příspěvek 3.6 2014 - 14:16
Příspěvek: #131

Guests

Tak to jsem rad, spis me trapi, ze travim na cestach moc casu a nemam cas o tom psat biggrin.gif

+Quote Post
zennie
příspěvek 3.8 2014 - 21:33
Příspěvek: #132

Guests

Sepsal jsem něco z letošní návštěvy Fiji:

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=5350

Při té příležitosti jsem rovnou hodil na blog pár fotek ze zastávky v UAE (http://zennie.cz/blog/?p=5149).

+Quote Post
zennie
příspěvek 10.8 2014 - 15:27
Příspěvek: #133

Guests

Tentokrát mimo Asii - s ročním zpožděním jsem k tomu konečně přes víkend sedl a dopsal report s fotkama z Islandu.

Trošku jsem kvůli tomu faceliftoval blog, hlavně podstatné zvětšení thumbnailů a zrušení světlých rámečků - myslím, že zrovna Island si to zaslouží wink.gif

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=6008

Na příště přemýšlím, jestli sepsat HK+Čínu, Ryukyu, Ukrajinu, Írán nebo severní Japonsko... návrhy vítány, ale nemůžu slíbit, že jim vyhovím wink.gif

+Quote Post
Pethushka
příspěvek 10.8 2014 - 19:52
Příspěvek: #134

Král asijských bohů

Registrace: 26.7 2011
Číslo: 4 422
Poděkováno: 235

CITACE(zennie @ 10.8 2014 - 14:27) *
Tentokrát mimo Asii - s ročním zpožděním jsem k tomu konečně přes víkend sedl a dopsal report s fotkama z Islandu.

Na příště přemýšlím, jestli sepsat HK+Čínu, Ryukyu, Ukrajinu, Írán nebo severní Japonsko... návrhy vítány, ale nemůžu slíbit, že jim vyhovím wink.gif

Moc hezký smile.gif

Já bych se přimlouvala za Čínu nebo Japonsko biggrin.gif

--------------------
Pethushka

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 11.8 2014 - 11:30
Příspěvek: #135

Správa fóra

Skupina: Admin
Registrace: 13.7 2005
Číslo: 9
Poděkováno: 511

sepiš to všechno, než to zapomeneš smile.gif

--------------------

+Quote Post
zennie
příspěvek 11.8 2014 - 17:29
Příspěvek: #136

Guests

Dik za komentare. Tesi me videt, ze stara garda porad zije biggrin.gif

Sepisu v ramci moznosti urcite vsechno, jak to pujde smile.gif Ale je to tezsi s casem, dost to trva. Jinak z Ciny i z Japonska uz mam taky na blogu docela dost. Hlavne teda z Ciny, kdyz jsem tam byl pul roku. Pak jsem se tam jeste na tri tydny vratil (cerven 2013) a to jsem nejak nestihl sepsat, tak snad to jeste vylovim z pameti. A u Japonska mi chybi hlavne letosni jarni cesta, severni Honshu bylo fakt pekne. Letni byla temer jen pracovni.

Jinak jsem se teda za posledni dva roky dal poradne na foceni, zainvestoval jsem do techniky a dost casu do studia teorie i praxe. Tak doufam, ze vysledky se prubezne zlepsuji a budou zlepsovat smile.gif

Co ostatni, chysta se nekdo nekam do Asie? Co leibor, Japonsko stale planuje? Ja za tri tydny letim do Ciny, tentokrat na rok do Fuzhou.

+Quote Post
zennie
příspěvek 25.8 2014 - 21:11
Příspěvek: #137

Guests

Opět se zpožděním, ale sepsal jsem pár slov o krátké návštěvě Hong Kongu v dubnu minulého roku.

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=1009

+Quote Post
zennie
příspěvek 12.10 2014 - 19:52
Příspěvek: #138

Guests

Vzhledem k tomu, že už jsem zase zpátky v Číně, jsem si řekl, že bych teda už měl konečně dopsat report z minulého roku, tak tu je:

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=3575

+Quote Post
zennie
příspěvek 16.10 2014 - 23:23
Příspěvek: #139

Guests

Nějaké zápisky z toulání po Ryukyu minulý rok:

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=646

+Quote Post
zennie
příspěvek 13.11 2014 - 20:49
Příspěvek: #140

Guests

Uff, sice už začínám mít pocit, že si tady povídám sám se sebou, ale třeba někdo ocení další fotoreport z Japonska biggrin.gif Tentokrát se podíváme na jeden z těch bizarnějších japonských festivalů a pak přeskočíme na severní Honshū, kde jsou koncem dubna buďto rozkvelé sakury, nebo naopak metry sněhu.

arrow.gif http://zennie.cz/blog/?p=646&a=3

+Quote Post

9 stránky(nek): V  « < 5 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic
5 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (5 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 17.11 2019 - 03:25