IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

Reply to this topicStart new topic
> Doctors, Dakteoseu, 2016, 20 epizod
nico
příspěvek 1.8 2016 - 14:09
Příspěvek: #1

Guests

Doctors

Správný mentor dokáže rozhodnout, jestli půjdete do vězení, nebo dokážete v životě něco skvělého. Yoo Hye Jung měla těžké dětství a složitý život. Vyrovnávala se s životními změnami emoční odcizeností a násilným jednáním ve škole. Když Hong Ji Hong potká Hye Jung, rozpozná za gangsterskou maskou její inteligenci a určí její cestu stát se soucitnou lékařkou. Nyní jako praktikantka neurochirurgie ve velké nemocnici pracuje Hye Jung po boku kolegů Jung Yoon Do a Jin Sea Woo. Když se ale Seo Woo stane její největší rivalkou po profesní i osobní stránce, dokáže Hey Jung překonat další významnou překážku ke svému štěstí?
Zdroj: CSFD

V hlavních rolích: Kim Rae Won (Punch), Park Shin Hye (The Heirs), Yoon Kyun Sang (The Time We Were Not In Love), Lee Sung Kyung (It's Okay, It's Love)

Titulky překládá DoramaQueen a najdete je tady.

Go to the top of the page

+Quote Post
nico
příspěvek 22.1 2017 - 10:34
Příspěvek: #2

Guests

Kompletně přeloženo. (Blog překladatelky.)

+Quote Post
nico
příspěvek 15.2 2017 - 18:27
Příspěvek: #3

Guests

Dokoukáno před pár dny a za mě dobrý. Není to sice seriál, který bych toužila vidět znovu, ale jeho sledování mě opravdu bavilo.
PSH, ještě teď se mi nechce věřit, že to byla ona. Musela jsem ji umazat z černé listiny a doufám, že poté co si zkusila tuhle roli, už nebude brát žádné fňukny.
Jediné do mi v seriálu vadilo, byli ti rezidenti - jen zívali a žrali - vtipní mi nepřišli a pod ruku bych se jim tedy dostat nechtěla. A ještě jsem si ke konci říkala „Kdopak ještě bude mít nádor na mozku?“. Moc postav bez něj už nezbývalo.
Tak jen víc seriálů z nemocničního prostředí. Já se teď těším na Voice.

+Quote Post
DoramaQueen (DQ)
příspěvek 28.5 2017 - 20:56
Příspěvek: #4

Totoro
*

Skupina: Members
Registrace: 16.9 2016
Číslo: 30 116
Poděkováno: 0

Chystám opravu starých častí a tie ktoré budú opravené uvidíte podľa formátu, pretože po oprave nebudú v ASS, ale v SRT forme. Postupne prejdú opravou všetky časti, takže ak sa na to niekto chystá, tak buď nech mesiac počká, kým to poopravujem, alebo nech sa pripraví na chyby v preklade, ktorých je tam dosť. Momentálne opravujem druhú časť, ale pôjde mi to veľmi pomaly. Len som teda chcela upozorniť. smile.gif Nechcem mať zlé preklady a nechcem, aby niekoho Doctors odradili od mojich ďalších prekladov, preto som sa rozhodla ich opraviť. Viem, že je na to asi neskoro, lebo si to posťahovalo už dosť ľudí, ale tak... biggrin.gif Nechcem to len tak odbiť, keď som bola na tie chyby upozornená. Park Shin Hye si tu napravila reputáciu a konečne je z nej silná a sebestačná žena. Dokonca žena, na ktorú sa môžu ľudia okolo nej spoľahnúť. Veľmi sa mi táto jej zmena páči a dúfam, že si herečka bude vyberať už len postavy silných žien a žiadne plačky. Nie je to najlepší doktorský seriál, ale určite nie je ani najhorší.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (2 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 20.10 2019 - 18:39