IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

Reply to this topicStart new topic
> Nabídka ke spolupráci, Titulky k filmům
chose.56
příspěvek 18.5 2019 - 14:14
Příspěvek: #1

Totoro
*

Skupina: Members
Registrace: 24.11 2011
Číslo: 4 534
Poděkováno: 0

Dobrý den, chci se zeptat. Mám rád staré klasické kung fu filmy. Už jich mám pořádnou sbírku. Ale chci další. Chtěl bych se s někým z vás kdo umí dobře anglicky a kdo překládá titulky do češtiny domluvit. Chtěl bych občas, aby mi někdo podle mého výběru nějakého kung fu filmu k němu přeložil titulky do češtiny a popřípadě našel k němu nějaký aspoň jakž takž kvalitní rip na netu. Samozřejmě kdyby takový rip k danému filmu na netu existoval. To by jsme se na všem samozřejmě domluvily. A to hlavní biggrin.gif nebylo by to zadarmo. Na ceně by jsme se domluvily. Děkuji za případné nabídky.
Go to the top of the page

+Quote Post
Outsider
příspěvek 24.6 2019 - 20:27
Příspěvek: #2

Překladatel

Skupina: Members
Registrace: 11.8 2017
Číslo: 34 827
Poděkováno: 13

CITACE(chose.56 @ 18.5 2019 - 15:14) *
Dobrý den, chci se zeptat. Mám rád staré klasické kung fu filmy. Už jich mám pořádnou sbírku. Ale chci další. Chtěl bych se s někým z vás kdo umí dobře anglicky a kdo překládá titulky do češtiny domluvit. Chtěl bych občas, aby mi někdo podle mého výběru nějakého kung fu filmu k němu přeložil titulky do češtiny a popřípadě našel k němu nějaký aspoň jakž takž kvalitní rip na netu. Samozřejmě kdyby takový rip k danému filmu na netu existoval. To by jsme se na všem samozřejmě domluvily. A to hlavní biggrin.gif nebylo by to zadarmo. Na ceně by jsme se domluvily. Děkuji za případné nabídky.

Nabídka ještě platí? Kdyžtak napiš..
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (2 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 16.11 2019 - 02:20