IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

Reply to this topicStart new topic
> JET LI, a jeho nej filmy
tartar
příspěvek 12.2 2007 - 00:09
Příspěvek: #1

Asijský velmistr

Skupina: Members
Registrace: 3.1 2007
Číslo: 477
Poděkováno: 27

Ahoj fšici tak jsem zjistil,že mám asi dost velký mezery páč jsem neviděl ani jeden díl Once Upon.
Potřeboval bych je někde splašit.Nejraděj první dva díly.Je pravda,že ty další kvalitativně klesaly?
Které další filmy by ste mi s ním doporučili?Zatím jsem viděl asi jen Fearles-a to je pecka!
Prosím nějaké funkční odkazy na Once Upon a Time in China 1 a 2 (ne torent)

Připojené obrázky
Připojený obrázek Připojený obrázek Připojený obrázek

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Mipix
příspěvek 12.2 2007 - 01:17
Příspěvek: #2

Asijský guru

Registrace: 13.7 2005
Číslo: 14
Poděkováno: 4

CITACE(tartar @ Feb 11 2007, 22:09) *
Ahoj fšici tak jsem zjistil,že mám asi dost velký mezery páč jsem neviděl ani jeden díl Once Upon.
Potřeboval bych je někde splašit.Nejraděj první dva díly.Je pravda,že ty další kvalitativně klesaly?
Které další filmy by ste mi s ním doporučili?Zatím jsem viděl asi jen Fearles-a to je pecka!
Prosím nějaké funkční odkazy na Once Upon a Time in China 1 a 2 (ne torent)

Dalo by se říct, že od OUATIC do nějakého roku 1995 točil jednu kultovní pecku za druhou a úplně všechny patří mezi to nejlepší v oblasti akčních filmů, takže rozhodně je nutné vidět oba Fong Sai Yuky, Last hero in China, Fist of legend, ale i třeba komediálně laděný High risk.
První díl OUATIC je masterpiece, je to u mě něco víc něž jen akční film, ten netrumfne nic, kvalita dalších dílů opravdu klesá, ale druhý díl je pořád slušný.

+Quote Post
DongFangSue
příspěvek 22.8 2007 - 17:19
Příspěvek: #3

Asijský fanda
**

Registrace: 22.8 2007
Číslo: 931
Poděkováno: 0

Once Upon A Time In China filmy maji na Hkflix.com od nejakych 200,- korun, zalezi jakou edici si vyberes. Maji tam i verze od HKL, coz je nejlepsi, ale to je uz kolem 500 - 600,- (nevim presne). Na Selectcheaper. com se do nedavna daly koupit tyto luxusni edice za nejakych 250,- az 300,- i s postovnym, jenze nejakej chytrak z nasi slavne rpubliky chtel asi obejit platbu postovneho, nebo nejak jinak usetrit a ten shop nas pripsal na BLACK LIST, takze do nasi zeme uz neposilaji nic. To je skoda, protoze postovne za disk bylo asi 20 korun. Jsem pekne nas..nej, protoze jsme kvuli nekomu chytrymu prisli o dobrej britskej obchod,

+Quote Post
DongFangSue
příspěvek 22.8 2007 - 17:24
Příspěvek: #4

Asijský fanda
**

... jo a jeste bych ti doporucil filmy Shaolin Temple, Martial Arts Of Shaolin a rozhodne TAI CHI MASTER. Jinak se taky pripojuji k doporuceni, ktere ti dal MIPIX. To jsou vsechno skvely filmy, tim nemuzes udelat chybu.

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 22.8 2007 - 20:27
Příspěvek: #5

Správa fóra

Skupina: Admin
Číslo: 9
Poděkováno: 511

Jen dodám, že HKL verze není nejlepší. Jejich remaster obrazu je dělanej z kopie filmu. Kdežto FortuneStar pro HK a Taiwan dělá remastery z Negativu. Obrazová kvalita je lepší. Proč se to takhle děje netuším. Já vím, že jsem na tohle puntičkář, prostě už jsem takovej.

--------------------

+Quote Post
DongFangSue
příspěvek 22.8 2007 - 20:54
Příspěvek: #6

Asijský fanda
**

CITACE(Lagardere @ Aug 22 2007, 19:27) *
Jen dodám, že HKL verze není nejlepší. Jejich remaster obrazu je dělanej z kopie filmu. Kdežto FortuneStar pro HK a Taiwan dělá remastery z Negativu. Obrazová kvalita je lepší. Proč se to takhle děje netuším. Já vím, že jsem na tohle puntičkář, prostě už jsem takovej.

Dobra, to beru - silnej argument. Ale kdyz k tomu pripocitame bonusy, mame tu viteze - HKL. Ja na ne proste nedam dopustit. Teda na jejich starsi veci. Od te doby, co odesel Bey Logan ke Dragon Dynasty a pravdepodobne odeslo i nekolik dalsich, jde to s nima z kopce.

Kazdopadne beru, ze po obrazove strance je Fortunestar lepsi.

Mimochodem Lagardere, kupujes do sve sbirky originaly?

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 22.8 2007 - 21:35
Příspěvek: #7

Správa fóra

Ano, co se tyče propracovanosti bonusů, tak o tom žádná, HKL aka Dragon Dynasty jsou jedničky. Jistě, že mám originály buď koupené a nebo prostě stažené DVD9.

--------------------

+Quote Post
DongFangSue
příspěvek 6.9 2007 - 22:06
Příspěvek: #8

Asijský fanda
**

Nemate nahodou nekdo originalni dvd Fist Of Legend a Twin Warriors (UK verzi region 2) na prodej? Pochybuji sice, ze by se nekdo techto filmu chtel zbavovat, ale kdyby nahodou precijen, tak dejte vedet. Dik.

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 8.9 2007 - 08:50
Příspěvek: #9

Správa fóra

o těhle edicích nic nevím, hod mi kdyžtak odkaz.
zatím nejkvalitnější verze co vím fist of legend je francouzská s původním zvukem,16:9, a remaster.
Twin warriros co vím je akorát anamorf s ne moc kvalitním přepisem, za to s originálním zvukem od laser disc.

--------------------

+Quote Post
DongFangSue
příspěvek 24.9 2007 - 11:03
Příspěvek: #10

Asijský fanda
**

CITACE(Lagardere @ Sep 8 2007, 07:50) *
o těhle edicích nic nevím, hod mi kdyžtak odkaz.
zatím nejkvalitnější verze co vím fist of legend je francouzská s původním zvukem,16:9, a remaster.
Twin warriros co vím je akorát anamorf s ne moc kvalitním přepisem, za to s originálním zvukem od laser disc.

Oni to uz maji myslim jen na Amazonu za dost velky prachy, distribuce v UK uz zkoncila. Ja to blbec prosvihnul. Kdyz to meli na Selectcheaperu za nejakych 200,- korun, furt jsem to odkladal a kupoval radsi filmy, co jeste neznam a najednou to bylo pryc. Svyho casu byly tyhle verze k dostani i v Praze v Bontonlandu. Byly to oba remastery s moc peknym obrazem a byly jen s anglickym dabingem, kterej hodne anglickych fanousku kritizovalo, ale pro me to bylo fajn. Mam to doma jen v DivXu a chtel bych to upgradovat na orig. dvd. Odkaz muzu dat, ale ja bych spis radeji nasel nekoho, kdo to ma doma a chtel by to prodat. Ale moc tomu neverim. Kazdopadne Dragon Dynasty se pry chystaji oba filmy vydat ve dvoudiskovych edicich, to by mohla byt bomba.

+Quote Post
DongFangSue
příspěvek 24.9 2007 - 11:05
Příspěvek: #11

Asijský fanda
**

Tady to je: http://www.amazon.co.uk/Twin-Warriors-Jet-...1070&sr=8-1

a tady: http://www.amazon.co.uk/Fist-Legend-Jet-Li...1525&sr=8-1

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 24.9 2007 - 18:38
Příspěvek: #12

Správa fóra

pokud to vydá dragon dynasty tak se rozeběhnu hlavou proti zdi ze samé radosti

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 24.7 2019 - 02:28