IPB

Vítejte, návštěvníku ( Přihlásit | Registrovat )

3 stránky(nek): V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> KUNG FU a PODOBNÉ KLASIKY, klasické nejen SB filmy
klap-in
příspěvek 17.9 2008 - 09:53
Příspěvek: #41

Asijský velmistr

Skupina: Members
Registrace: 2.3 2007
Číslo: 577
Poděkováno: 51

CITACE(algore @ Sep 16 2008, 21:55) *
mam jen anglické!!

Kouzelny cop mam na DVD a az dokoncim stavajici preklad rak se do toho snad pustim (ale prosim o trpelivost ted neni cas a ani chut - cekal bych to az tak po stromecek)

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Shal
příspěvek 10.10 2008 - 01:19
Příspěvek: #42

Guests

Nazdar. Jako dítě jsem u dědy sledoval asijské bojovky, které si nahrával na video nejčastěji z Novy (když Nova začínala, tak pouštěli hodně těchto klasických bojových filmů). Vždycky jsem to strašně žral a teď jsem si vzpoměl na 3 filmy, které bych rád viděl, ale jak jsem psal, tak jsem byl malý fracek a krom několika scén si z těch filmů nepamatuju vůbec nic. Tak máte-li trochu lepší přehled, mohli byste mi prosím poradit názvy těch filmů? Zkusím se je trochu popsat, ale je toho fakt málo co si pamatuju. Všechno jsou asi asijské bojovky. Dokonce si ani nejsem jistý, zda si nepletu několik filmů dohromady nebo některé zmíněné filmy nejsou jeden a ten stejný film. sad.gif

Film 1: Tak z toho filmu si pamatuju jenom to, že se ve filmu objevili i mimozemšťané. Respektive pouze jejich loď, která nakonec filmu vylétá z jeskyně za doprovodu světel. Ve filmu se tuším jedná o hledání mimozemského artefaktu, který měl před dávnými časy havarované lodi lodi pomoci odletět

Film 2: Tak tady si pamatuju taky prd. Jen vím, že šli po poušti a začli se propadat do tekutých písků a propadli se do nějakého ztraceného města, které bylo zasypáno dlouhé věky. O tom sice nebyl celý film, ale šlo je nějaké scény. Tuším, že v tom samém filmu se dostali do nějaké základny nebo laboratoře, kde byl obrovský větrák (mnoho metru vysoký) a ten pouštěl do obřího hangáru silný proud vzduchu - nějaký hangár na testování aerodynamiky nebo co.

Film 3: Vím, že se to točilo kolem diamantů nebo diamantu. Byla tam slepá holka, která dokázala bojovat s nepřáteli pomoci sluchu a překonali ji tak, že pustili nahlas hudbu a ona ty nepřátele neslyšela, tak dostala na držku. Nešlo o hlavní hrdinku filmu, jen se to kolem ni nějak točilo. Dále si pamatuju, že hlavní hrdina utíkal před frajery, tak musel skočit z mostu do řeky, ale bylo tam málo vody, tak dopadl schválně na záda, aby ztlumil pád. Pak si pamatuju na scénu ze hřbitova. Byla tam tuším přítomna i ta slepá holka. Poslední co si pamatuju je, že na hlavního hrdinu nějaký padouch házel sekyru a pak na nějakou rvačku s těžkým nepřítelem někde za barem nebo hospodou.

Vím, že toho moc není, ale snad někdo z vás se v těchto filmech vyzná a napíše o jaké kousky se jednalo. Díky moc.

+Quote Post
puffy
příspěvek 10.10 2008 - 02:54
Příspěvek: #43

Asijský velmistr

Registrace: 25.8 2005
Číslo: 103
Poděkováno: 0

1. Film: Legenda o zlaté perle - http://www.csfd.cz/film/129028-legenda-o-z...ilei-chuen-kei/
2. Film: Božská relikvie 2 - http://www.csfd.cz/film/1433-bozska-relikv...i-ying-gai-wak/

+Quote Post
Shal
příspěvek 10.10 2008 - 13:24
Příspěvek: #44

Guests

CITACE(puffy @ Oct 10 2008, 00:54) *

Puffy: Jsi prostě bůh. Díky moc. Čekal jsem na to 14 let smile.gif Kdyby sis vzpomněl i na poslední film tak dej vědět. Ještě jednou díky.

+Quote Post
puffy
příspěvek 10.10 2008 - 14:51
Příspěvek: #45

Asijský velmistr

Ten treti film som nevidel, ale podla popisu to znie zaujimavo.

+Quote Post
klap-in
příspěvek 10.10 2008 - 17:14
Příspěvek: #46

Asijský velmistr

Registrace: 2.3 2007
Číslo: 577
Poděkováno: 51

hmm tak vam dekuju ted me bude vrtat hlavou ten 3. film protoze ta scena se slepou holkou se mi okamzite vybavila sotva jsem to docetl

--------------------

+Quote Post
Shal
příspěvek 10.10 2008 - 18:54
Příspěvek: #47

Guests

Pamatuju si, že ten souboj s tou slepou holkou se odehrál v nějaké domě evropské historické architektury. Bylo tam i nějaké dobové schodiště. Vážně krásný luxusní dům, který ji patřil nebo v něm prostě žila. V té hale byl gramofón nebo rádio, které hrálo klasickou hudbu. Pak jen vím, že ta holka byla asiatka ve světlém (bílém?) oblečení a obstoupilo ji několik padouchů, ale ona je slyšela a dokázala každý útok odvrátit. Pak nějaký evil boss zesílil hudbu na maximum, takže to děvče neslyšelo pohyby nepřátel. Doteď si pamatuju ten strach v jejich očích a zmatené máchání do vzduchu při snaze udeřit některého z nepřátel pak už si jen pamatuju, že to pěkně schytala.

V tom filmu se tuším jednalo o nějaký velký diamant, kteří chtěli ti padouši získat.

+Quote Post
puffy
příspěvek 9.11 2008 - 15:03
Příspěvek: #48

Asijský velmistr

Nazdar. Takze tiez hladam jeden film. Nepamatam si vobec jeho nazov ani o com bol.
Viem len, ze v uplnych zaciatkoch ho na VHS vydala firma Intersonic v serii troch kung-fu filmov, ktore mali v nazve Shaolin.
Prvy film z tej serii bol: 36. komnata Shaolinu - 36th Chamber of Shaolin (1978)
Druhy film: najprv som si myslel, ze to je Return to the 36th Chamber, ale nie je to ten film, co hladam.
Treti film bol: Gigant Shaolinu - 3 Evil Masters (1980)

+Quote Post
jetli
příspěvek 9.11 2008 - 20:36
Příspěvek: #49

Asijský učenec

Registrace: 24.7 2005
Číslo: 55

CITACE(puffy @ Nov 9 2008, 13:03) *
Nazdar. Takze tiez hladam jeden film. Nepamatam si vobec jeho nazov ani o com bol.
Viem len, ze v uplnych zaciatkoch ho na VHS vydala firma Intersonic v serii troch kung-fu filmov, ktore mali v nazve Shaolin.
Prvy film z tej serii bol: 36. komnata Shaolinu - 36th Chamber of Shaolin (1978)
Druhy film: najprv som si myslel, ze to je Return to the 36th Chamber, ale nie je to ten film, co hladam.
Treti film bol: Gigant Shaolinu - 3 Evil Masters (1980)

Ahoj film, který hledáš je Mistr Shaolinu.

+Quote Post
puffy
příspěvek 9.11 2008 - 22:21
Příspěvek: #50

Asijský velmistr

Diky. Pozrel som si trailer a asi to bude ono.

+Quote Post
pop54
příspěvek 29.8 2009 - 01:49
Příspěvek: #51

Asijský všežravec

Registrace: 27.5 2009
Číslo: 3 160
Poděkováno: 1

CITACE(Mipix @ Mar 9 2006, 15:08) *
Uz jsem narazil na vsechny tyhle cinsky filmy, ale Kouzelny cop se zatim u nikoho neobjevil.

Kouzelný cop mám a mohu ho někam nahodit ! Je v originál zvuk. Videorip,ale koukatelný

Pokud přetrvává zájem mohu nahodit..... dejte výběr kam ? Může být Uložto.cz ?? biggrin.gif

Pošlete mi soukr. zprávu

+Quote Post
kokes23
příspěvek 31.8 2009 - 15:54
Příspěvek: #52

Totoro
*

Registrace: 31.8 2009
Číslo: 3 308

Ahoj všichni, rád poznávám podobné blázny, mám doma natahaných přes tisíc kung fu filmů, tak kdyby Vás něco z mé kolekce zaujalo, dejte vědět.
Rád vyměním. Nic neprodávám.
seznam na
http://kungfuk23.webnode.cz/products/kung-...my-03-2009-k23/

Mějte se krásně!
h.

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 31.8 2009 - 18:40
Příspěvek: #53

Správa fóra

Skupina: Admin
Registrace: 13.7 2005
Číslo: 9
Poděkováno: 511

CITACE(kokes23 @ Aug 31 2009, 14:54) *
Ahoj všichni, rád poznávám podobné blázny, mám doma natahaných přes tisíc kung fu filmů, tak kdyby Vás něco z mé kolekce zaujalo, dejte vědět.
Rád vyměním. Nic neprodávám.
seznam na
http://kungfuk23.webnode.cz/products/kung-...my-03-2009-k23/

Mějte se krásně!
h.

off: když juknu na tvoje stránky, tak jse tam mapa HK... otázka je na snadě smile.gif

--------------------

+Quote Post
kokes23
příspěvek 1.9 2009 - 10:45
Příspěvek: #54

Totoro
*

CITACE(Lagardere @ Aug 31 2009, 17:40) *
off: když juknu na tvoje stránky, tak jse tam mapa HK... otázka je na snadě smile.gif

to by měla bejt adresa SB studia, jinak já su z prahy... doufám, že jsem otázku pochopil správně :-)
bohužel jsem v HK ani jinde v Asii nikdy nebyl, i když to mám rozhodně v plánu.
ale pro slušný dvd stačí zajet do rajchu, jak já jim ty remastrovaný dvd edice závidím.
filmy jsem víceméně všechny natahal z torrentů, pár poměnil (ty český klasiky) a pár koupil na blešácích v cizině.

+Quote Post
Lagardere
příspěvek 1.9 2009 - 14:47
Příspěvek: #55

Správa fóra

Skupina: Admin
Registrace: 13.7 2005
Číslo: 9
Poděkováno: 511

já myslel, že tam bydlíš biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
kokes23
příspěvek 1.9 2009 - 18:54
Příspěvek: #56

Totoro
*

kéž by...

+Quote Post
pop54
příspěvek 2.9 2009 - 13:44
Příspěvek: #57

Asijský všežravec

Registrace: 27.5 2009
Číslo: 3 160
Poděkováno: 1

Kouzelný cop / The Magic Braid / Sen blain ( 1986)

původní znění + engliš titulky

http://uloz.to/2410588/kouzelny-cop.part1.rar
http://uloz.to/2410912/kouzelny-cop.part2.rar

snaha byla uložit na hellshare... uložil jsem 2x, ale vždy z toho byl soubor 0 MB (vadný) a na uloz.to vím, že to funguje !!

rolleyes.gif

+Quote Post

3 stránky(nek): V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 uživatel(é)(ů) právě čte toto téma (1 host(é)(ů) a 0 anonym(ní)(ních))
0 uživatel(é)(ů):

- PDA verze Nyní je: 24.7 2019 - 01:58